Oryginalny prezent dla każdego pana

Często mamy spory problem z prezentami dla panów. Nawet przy jakimś hobby trudno jest kupić dobry podarunek. Świetnym rozwiązaniem może się okazać karafka z grawerem w pudełku. Elegancka szklana karafka z dedykacją będzie niezwykłym i niepowtarzalnym prezentem.

Zobacz również: Karafki z grawerem od Dekorak

Jaki zrobić grawer? Może to być samo imię z jakimś dekoracyjnym motywem.

Sporo zależy też od okoliczności, w jakich ma być wręczony prezent. Z okazji np. okrągłych urodzin można dać okolicznościowe motto. Dla świeżo upieczonego myśliwego doskonały będzie np. grawer dzika czy jelenia z hasłem “Darz bór” i imieniem. Możliwości jest naprawdę mnóstwo. Obecna technika pozwala na uzyskanie praktycznie każdego wzoru. Oczywiście do takiej karafki warto wlać szlachetny trunek, który będzie na pewno chętnie przyjęty. Z reguły znamy upodobania bliskich, więc wybór będzie raczej prosty. Jednak warto zadać sobie nieco trudu, aby do karafki z grawerem trafił alkohol wyjątkowo oryginalny i nietuzinkowy. Warto poszukać ciekawych nalewek. Jest ich coraz więcej na rynku. Można ich szukać w specjalistycznych sklepach z regionalnymi produktami lub na różnych regionalnych jarmarkach.

Wybierając karafkę warto pamiętać o ciekawym pudełku. Nie musi to być zwykły prostopadłościan, choć i taki, odpowiednio ozdobiony może być dobrą pamiątką. Warto natomiast zwrócić uwagę na takie opakowania, które będą się np. kojarzyć z pracą lub hobby. Do takiej ozdobnej, grawerowanej karafki można także dołączyć komplet kieliszków, które oczywiście będą stylistycznie nawiązywać do całości prezentu. Oczywiście możne także na nich nanieść okolicznościowy grawerunek.

Oryginalny prezent dla każdego pana
5 (100%) 1 vote